Narzędzie, które doskonale zaokrągla, czyli frezarka


Precyzyjne zaokrąglenie kątów, to podstawa pracy niejednego stolarza. W jego warsztacie powinny znaleźć się różnorodne maszyny, które będę usprawniały prace i czyniły ją o wiele szybszą i bardziej komfortową. Bezapelacyjnie na obowiązkowym wyposażeniu musi znaleźć się frezarka do krawędzi. Jest to urządzenie, które spełnia bardzo dużo funkcji, jednakże jego głównym zadaniem jest fazowanie, profilowanie, zaokrąglanie i robienie wpustów. Są to bardzo ważne czynności, bez których nie sposób wykonać konstrukcje drewniane. Jednakże, nie każda frezarka jest odpowiednia. Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty, konieczne jest zainwestowanie w wysokiej klasy sprzęt, taki jak frezarka do krawędzi Festool.

Maszyna wyjątkowa

Frezarka do krawędzi Festool cieszy się ogromnym uznaniem wśród wszystkich rzemieślników. Jest to zasługa jej ergonomicznej budowy, lekkiego korpusu i intuicyjnej i przejrzystej obsługi. Nie można odmówić jej gładkości działania i odpowiednio dobranej mocy. Jest to sprzęt, który zadowoli każdego klienta, nawet najbardziej wymagającego. Precyzja działania, dzięki szerokiej regulacji to walor, który wyróżnia ja na tle konkurencji. Frezarka do krawędzi to także dokładność na bardzo wysokim poziomie, dzięki umiejscowieniu freza na wrzecionie. Każdy element jest przemyślany i wykonany z dokładnością, którą można przypisać najlepszym specjalistom.

Festool – nowoczesne rozwiązania

Firma Festool działa na rynku bardzo długi, dzięki czemu orientuje się jakie potrzeby mają jej klienci. W związku z tym tworząc narzędzie, jakim jest frezarka do krawędzi, wykorzystali nowoczesne technologie, które czynią ją produktem idealnym. Frezarka do krawędzi Festool, to przede wszystkim czysta i bezpieczna praca. Osłona ssąca to marzenie wielu stolarzy, które spełnia się w omawianym modelu. Bezpyłowa praca jest o wiele bardziej komfortowa i przyjemna. Dodatkowa osłona pozwala uniknąć błędów i zarysowań, które mogłyby w krótkim czasie zniweczyć całą ciężką pracę.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *