Nowatorski sposób łączenia, czyli system DOMINO


Festool to firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy elektronarzędzi. Jest ona doceniana przez specjalistów ze względu na jej doświadczenie, wiedzę, a także niezawodność oferowanych produktów. Ponadto, warto wspomnieć, że marka stałe stara się rozwijać, wprowadza na rynek nowe narzędzia, a także udoskonala te obecne. Innowacja to jej drugie i je, wciąż zmierza za rozwoje technologicznym i wykorzystuje go w swojej pracy. Opatentowane nowe, ciekawe rozwiązania, którą są doceniane przez odbiorców. Niewątpliwie, jednym z lepszych odkryć firmy jest system DOMINO, a wraz z nim frezarka do połączeń. Jest to sprzęt, który zaskakuje swoją skutecznością i precyzją w każdym calu.

Nowatorskie spojrzenie na połączenia

Frezarka do połączeń Festool, to narzędzie które jest spójne z systemem DOMINO. Jest to współczesne spojrzenie na łączenia elementów drewnianych. Tworzone konstrukcje i meble z drewna, mogą być łączone estetycznie, stabilnie i precyzyjnie. Frezarka do połączeń działa w taki sposób, że tworzy idealne otwory na kołki, które nie są ani okrągłe, ani płaskie. Co więcej, firma opatentowała również innowacyjny ruch frezarki, który łączy działanie obrotowe z wahadłowym. Daje to o wiele lepsze rezultaty, przy mniejszym wysiłku i nakładzie pracy. Frezarka do kołków jest czymś o czy, marzy każdy przedstawiciel branży stolarskiej. Oczywiście warto wspomnieć także o oszczędności czasu, jaką zapewnia omawiane narzędzie. Nie ma konieczności mierzenia każdego otworu, ponieważ jest ono wyposażone w ograniczniki.

Szerokie zastosowanie

System łączeń DOMINO, a zatem również frezarka do połączeń Festool ma bardzo dużo zastosowań. Pęczniejący kieszenie i owalne kołki są nowatorskim pomysłem, który podbija serca. Można wykorzystać je zarówno w wąskich przestrzeniach, takich jak szuflady, a także w dużo większych konstrukcjach. Co więcej, specjalna budowa kołków pozwala stosować je zarówno w budynkach, ale także na zewnątrz, do tworzenia niepowtarzalnych budowli drewnianych. Pracując z narzędziem, jakim jest frezarka do połączeń, można być spokojnym o efekt końcowy.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *