Nowoczesne spojrzenie na narzędzie jakim jest frezarka


Frezarka to urządzenie, które ma wiele zastosowań. Jest to narzędzie umiłowane przez wiele stolarzy i przedstawicieli branży drzewnej. Ciężko wyobrazić sobie ich warsztat bez rożnego rodzaju frezarek. Warto zaznaczyć, że nie jest to urządzenie jednowymiarowe, a co więcej posiada ono liczne odmiany. Najbardziej popularny jest frez do zaokrągleń Festool, który to cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Produkty wspomnianej firmy to jedne z lepszych propozycji, które cechuje wysoka jakość, precyzja wykonania i nieoceniona wydajność. Właśnie wspomniana firma, stworzyła specjalny system do połączeń, który zrewolucjonizował sposób montażu drewnianych elementów. Wraz z tym systemem pojawiła się na rynku również frezarka do kołków, która gwarantuje perfekcyjne wytworzenie dziur na ich ulokowanie.

Frezarka, która zaskakuje

Klasyczny frez do zaokrągleń Festool, jest to narzędzie wykonane z myślą o pracownikach. Jego ergonomiczna budowa gwarantuje płynną i wygodną prace nawet przez kilka godzin. Ponadto, nad ich komfortem, czuwają specjalne osłony zasysające, a także podkładki, które pozwalają uniknąć niepotrzebnych zarysowań, które mogły u wydłużyć czas pracy. Frezarka jest bardzo przyjemna w obsłudze, a wymiana frezów czy operowanie nie stanowi najmniejszych problemów. Ponadto, parametry takie jak głębokość cięcia, można dowolnie modyfikować, co czyni frez do zaokrągleń Festool, produktem uniwersalnym.

Nowa jakość łączenia

Jeżeli chodzi o system DOMINO, to jest to nowoczesny sposób łączenia drewnianych elementów. Dzięki idealnie dobranego kształtowi kołków jest on o wiele bardziej skuteczny, zgrabny i wytrzymały. Warto wspomnieć że połączenia nie są widoczne, a pomimo to gwarantują wysoką stabilność. Frezarka do kołków firmy Festool, została wykonana w nietypowy sposób. Pracuje ona poprzez ruch wahadłowo-obrotowy, co wpływa na precyzję i dokładność działania. Jest to opatentowany sposób tego producenta, który doceniają najbardziej wymagający klienci.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *